کیف لپ تاپ اونیسه مدل smart LX

این کیف محصولی ایرانی است که از جنس پلی استر با قابلیت مقاومت در برابر حرارات و رطوبت و پارگی و خراش ساخته شده.
این محصول برای کسانی که تمایل دارند کیف خود را روی شانه یا به صورت دستی حمل کنند و برای ابزار و وسایل خود نیاز به فضای مستقل دارند انتخاب مناسبی است.

تومان 290.000

15 قلم

این کیف محصولی ایرانی است که از جنس پلی استر با قابلیت مقاومت در برابر حرارات و رطوبت و پارگی و خراش ساخته شده. دو بخش مجزا به این ترتیب دارد: محفظه ای زیپی در قسمت بیرونی و یک محفظه زیپی دیگر زیر درپوش. که اولی مخصوص قرار دادن لپ تاپ است که پنج جیب ساده و یک جیب زیپی کوچک برای قرار دادن وسایلی مانند فلش مموری، خودکار، پاک‌کن و انواع کارت‌ها و دومی دو جیب چسبی بزرگ مناسب نگهداری کتاب، دفتر و تبلت و یک جیب زیپی با اندازه‌ کمی کوچک‌تر دارد علاوه بر این دو توری کوچک نیز در همین محفظه تعبیه شده است. جیب های زیاد این کیف کار را برای سامان دهی وسایل راحت می کند. برای حفظ لپ تاپ از ضربه و خطرهای احتمالی پشت کیف یک پد ابری وجود دارد. برای جمل راحت تر یک دسته و بند رودوشی به آن وصل است که محل قرار گرفتن بند روی شانه جهت کاهش فشار پهن است. علاوه بر این یک دسته نیز داخل کیف وجود دارد که برای خارج کردن لپ تاپ استفاده می شود. روی کیف نوارهای شب تابی کار گذاشته شده که به وسیله آن ها می توان کیف را در تاریکی به راحتی دید. در صورت مفقود شدن کیف می توان با استفاده از کد شناسایی 8 رقمی که برای هر کاربر منحصر به فرد است آن را پیدا کرد.
این محصول برای کسانی که تمایل دارند کیف خود را روی شانه یا به صورت دستی حمل کنند و برای ابزار و وسایل خود نیاز به فضای مستقل دارند انتخاب مناسبی است.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید