تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی چارلی با به روزرسانی سایت و بهینه سازی خدمات الکترونیکی، امکان خریدی راحت را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

تحویل سفارشات شما بین 4 الی 7 روز هفته کاری پس از ثبت سفارش توسط شما صورت می‎گیرد. 

   

هزینه ارسال

سبدهای خرید کمتر از صد هزار تومان، برای استان تهران 5000 تومان و سایر استان‎ها 12000 تومان هزینه حمل خواهد داشت.

   

بازگرداندن کالا تا ۷روز

فروشگاه اینترنتی چارلی جهت رضایتمندی شما مشتریان محترم شرایطی را در نظر گرفته است جهت بازگرداندن کالای سفارش داده شما تا بعد از ۷روز .

شرایط بازگرداندن کالا

1- عدم تطابق بسته تحویل گرفته شده وکالای سفارش داده شده از طریق سایت:

خواهشمندیم در هنگام تحویل گرفتن کالا از همکاران پست، اطلاعات درج شده روی بسته را به دقت مطالعه نمایید. درصورت مشاهده هرگونه مغایرت لطفا از باز کردن بسته خودداری نمایید و با دفتر فروشگاه چارلی تماس بگیرید تا همکاران بخش خدمات مشتریان هماهنگی های لازم جهت ارسال کالا را انجام دهند.

2 - ایراد کالای خریداری شده :

چنانچه بعد از باز کردن کالا مشخص گردید کالا داری ایراداتی از قبیل پارگی زدگی مغایرت رنگ داشت،در حداکثر زمان ممکن با دفتر فروشگاه چارلی تماس بگیرید. درصورت تایید کارشناسان فنی مبنی بر بازگشت کالا هماهنگی های لازم صورت میگیرد. در صورتی که خرابی ناشی از استفاده ناصحیح مشتری باشد بسته مجددا برای مشتری فرستاد می ­شود و تمام هزینه های جابجایی بر عهده مشتری می ­باشد.

3 - مغایرت سایز کالا

استفاده از این خدمات درصورتی امکان پذیراست که کالا در وضعیت اولیه و نو باشد و مشتری موظف است طی مدت حداکثر ۲۴ساعت درخواست خود را به دفتر فروشگاه اعلام نماید.

   

هزینه ارسال کالا

درصورت داشتن شرایط بازگشت کالا هزینه ارسال برعهده فروشگاه خواهد بود.

در صورت عدم تایید تیم کارشناسان مبنی بر دارابودن شرایط ضمانت بازگشت، هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

     

تماس با ما

شماره تلفن خدمات پس از فروش : 22068152-021